O Frivo

Branża gastronomiczna rozwija się równie prężnie co inne gałęzie rynku. Chęć nadążenia za potrzebami i wymaganiami klientów sprawia, że restauracje, bary, czy food trucki ewoluują i wdrażają nowe rozwiązania. Dzięki nim łatwiejsze staje się dotarcie do klienta, poprawa jakości obsługi, pozyskanie większego ruchu w lokalu, optymalizacja pracy, czy po prostu zwiększenie obrotów. Jak znaleźć rozwiązanie we wszystkich tych aspektach?

Frivo to aplikacja do zamawiania jedzenia, która łączy w sobie możliwości zaawansowanych systemów. W ramach jednego, łatwego w obsłudze panelu dla gastronomii, możesz zarządzać wieloma kanałami pozyskiwania zamówień, poprawiać jakość i szybkość obsługi, a także zwiększyć obroty lokalu.

Nowoczesny klient restauracji

Nowocześni goście restauracji wymagają szybkiej i płynnej obsługi. Dziś nikt nie lubi czekać, czy to na obsługę, czy w kolejce, czy też na zamówienie lub rachunek. Goście oczekują płynnego działania. Tym samym kierują się sprawni restauratorzy. Większa rotacja stolików to więcej wartościowych zamówień. Jak więc połączyć płynną obsługę i pozyskać nowych klientów dla lokalu?

phone

Z Frivo dotrzesz do nowych klientów

Dzisiaj praktycznie każdy posiada smartfon w swojej kieszeni. Aplikacja Frivo to nie tylko wskazówka o bliskości Twojej restauracji względem użytkownika, to także sposób na poinformowanie go o klimacie i indywidualnej atmosferze Twojego lokalu. Co więcej, to sposób na poinformowanie go o nowych promocjach i pozycjach w menu. Dzięki Frivo nie tylko pokażesz się nowym klientom, ale również przyciągniesz ponownie tych, którzy już ją odwiedzili.

Co zyskasz dzięki aplikacji do zamawiania jedzenia?

Frivo to aplikacja dla restauracji, której najbardziej kluczowym zadaniem jest wspieranie rozwoju Twojego lokalu. Realizujemy to na bardzo wielu płaszczyznach, tak aby dostosować funkcjonalności aplikacji do Twoich realnych potrzeb. Dzięki Frivo podniesiesz nie tylko obroty lokalu, ale również jakość obsługi i zadowolenie klientów. Co dokładnie zyskasz dzięki aplikacji do zamawiania jedzenia?

Funkcjonalności

Z Frivo dotrzesz do nowych klientów i zachwycisz obecnych.

Czy aplikacja Frivo nadaje się do każdego rodzaju gastronomii?

Myśląc o Frivo, kształtujemy rozwiązanie, które ma na celu wspierać rozwój lokali na każdym etapie istnienia. To nie tylko aplikacja do zamawiania jedzenia, ale kompletny sposób na zwiększenie ilości klientów, rozwinięcie aktualnych możliwości lokalu, zwiększenie obrotów i usprawnienie pracy.

Aplikacja dla małych i startujących lokali

Początki w gastronomii wiążą się z potrzebą przyciągnięcia nowych klientów. Startujące restauracje, bary, czy food trucki nie posiadają dostępu do dużych budżetów marketingowych. Używając Frvio możesz szybko pokazać się użytkownikom aplikacji i zyskać ruch w Twoim lokalu.

Coś dla tych z ugruntowaną pozycją

Głównym wyzwaniem lokali znanych i często odwiedzanych przez klientów jest kwestia usprawnienia obsługi i realizacji zamówień. Z Frvio Twój personel ma więcej czasu na realizację i obsługę zamówień, kiedy klienci wybierają pozycje z menu i płacą w aplikacji.

To również idealne rozwiązanie dla barów, gdzie kolejka jest częstą przyczyną rezygnacji z zakupu. Klienci mogą zamówić przez aplikację i odebrać zamówienie, kiedy otrzymają powiadomienie o jego gotowości do wydania.

Co zrobić dalej?

Dołącz już teraz!

Ta strona używa plików Cookie

Tu możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności