Rozwiązania

Program Lojalnościowy

Goście Twojego lokalu to nieoceniona wartość w kontekście prowadzenia restauracji, baru, czy food trucku. Poszukiwanie nowych możliwości przyciągnięcia klientów nie opiera się jedynie o poszukiwanie tych, którzy jeszcze nie mieli okazji skosztować Twojej kuchni. Najbardziej wartościowi z punktu widzenia lokalu goście to osoby, które regularnie do niego powracają. 

Jak zachęcić gości lokalu do regularnych powrotów?

Przygotowanie niepowtarzalnej atmosfery Twojego miejsca, stworzenie indywidualnie dostosowanego sposobu obsługi oraz przygotowanie jedynego w swoim rodzaju menu sprawi, że klienci zapamiętają Twój lokal na długo. Czy to jednak oznacza, że chętniej będą do niego wracać?

Ilość restauracji, barów, czy miejsc serwujących szybkie jedzenie jest coraz więcej, a każdy zachęca klientów do próbowania nowych rzeczy. Rotacja klientów pomiędzy lokalami jest duża, a goście częściej wybierają jedynie podstawowe opcje z menu. Czy da się skutecznie zachęcić gości lokalu do ponownej wizyty?

Jaki powinien być program lojalnościowy?

Budowanie lojalności to praktyka stosowana już w niemalże każdej gałęzi biznesu. Część lokali gastronomicznych również z sukcesem postanowiła lojalizować klientów. A co za tym idzie zmniejszyć ich odpływ do innych lokali i zachęcić do częstszych wizyt.

We Frivo chcemy, aby Twój lokal rozwijał się tak bardzo, jak tylko to możliwe. Dlatego przygotowany w aplikacji program lojalnościowy został stworzony z dbałością o najważniejsze jego elementy:

Atrakcyjny

nagrody oferowane w ramach programu muszą realnie zachęcać do skorzystania z niego

Przejrzysty

użytkownik aplikacji nie szuka informacji o sposobie działania programu, gdyż jest on przejrzysty dla każdego

Lojalizujący

dzięki możliwości zdobywania kolejnych nagród za zamówienia w Twoim lokalu

Spersanolizowany

każdy użytkownik w indywidualny sposób zdobywa nagrody, kupując wybrane przez siebie pozycje

Tak skonstruowany program podniesie ilość gości, którzy powracają do Ciebie i sprawi, że zbudujesz grupę prawdziwie lojalnych klientów.

Jakie korzyści niesie program lojalnościowy dla gastronomii?

Powracający goście to nie tylko korzyść w postaci zwiększonych regularnych obrotów, czy większego zadowolenia klientów. Program lojalnościowy Frivo to znacznie więcej!

  • Sam wybierasz, które pozycje występują, jako nagrody w programie. Dzięki temu możesz zaproponować gościom te opcje, na których sprzedaży najbardziej Tobie zależy.
  • Klienci, którzy otrzymali nagrody w ramach programu, są zazwyczaj bardziej zadowoleni oraz chętniej polecą Twoje miejsce znajomym.
  • To dodatkowy sposób na promocję lokalu, możesz zaproponować odbiorcom promocję dnia za zwiększoną ilość punktów. Wtedy na pewno chętniej wybiorą tę pozycję z menu.
  • Goście lokalu, którym brakuje niewiele punktów do zdobycia nagrody, kupują więcej. Wybierają dodatkowe pozycje, aby zebrać punkty w programie lojalnościowym.

Jak dokładnie działa program lojalnościowy Frivo?

Zaprojektowaliśmy program lojalnościowy tak, aby Twoi goście jak najchętniej wracali do Twojego lokalu. Jednocześnie postaraliśmy się, żeby program był prosty zarówno dla użytkowników aplikacji, jak i właścicieli lokali.

Pieczątki za zamówienia

Zamówienia pozycji z Twojego menu nagradzane są wirtualnymi pieczątkami, które klienci następnie mogą wymieniać na nagrody. To proty, sprawdzony i skuteczny sposób na powiązanie zamówień z nagrodami w programie lojalnościowym.

Ile za pieczątkę?

Celem Frivo jest wsparcie rozwoju lokali gastronomicznych. Dlatego wartość, jaką goście lokalu zapłacą za otrzymanie pieczątki, ustalana jest przez Ciebie. Dzięki temu zachowujesz pełną kontrolę nad programem lojalnościowym Twojej restauracji, baru, czy pubu.

Wymiana na nagrody

Aby w pełni umożliwić Ci realizację koncepcji rozwoju Twojego lokalu, udostępniamy Ci pełną kontrolę nad programem. Dzięki temu jesteś jedyną osobą, która ustala warunki programu i sposób wymiany pieczątek na nagrody.

Za 5 pieczątek kawa gratis!

Gdzie najlepiej sprawdzi się Program Lojalnościowy Frivo?

Zaprojektowaliśmy program lojalnościowy tak, aby Twoi goście jak najchętniej wracali do Twojego lokalu. Jednocześnie postaraliśmy się, żeby program był prosty zarówno dla użytkowników aplikacji, jak i właścicieli lokali.

Co zrobić dalej?

Dołącz już teraz!

Ta strona używa plików Cookie

Tu możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności