Rozwiązania

Wirtualne Menu

Klienci gastronomii uwielbiają zamawianie jedzenia do domu. Są to już nie tylko narastające trendy, ale ukształtowane nawyki i zachowania miłośników dobrego jedzenia. Jak więc sprawić, aby Twoja restauracja zachowała swój unikalny charakter, a jednocześnie zapewniła klientom kompletną obsługę dostaw jedzenia?

Zamówienia prosto z kanapy w wirtualnym menu Frivo

Coraz częściej spotkania towarzyskie odbywają się w domu. To jednak nie jest przeszkoda dla restauracji, które dostarczają jedzenie bezpośrednio na miejsce spotkania. Z Frivo dostarczysz jedzenie Twoim klientom, a jednocześnie pokażesz im niepowtarzalny charakter Twojego lokalu i zachęcisz do osobistej wizyty w przyszłości.

Wirtualne menu Frivo powstało z myślą o zachowaniu tożsamości Twojego lokalu tak, aby finalnie realizować to, dlaczego Frivo powstało. Wsparcie obsługi klientów w Twoim lokalu. Dlatego Twoje wirtualne menu to coś więcej niż lista pozycji z menu i ich cena. To zdjęcia, indywidualny design oraz narzędzia wspierające przyszłą sprzedaż w lokalu.
Restauracja przedstawiona za pomocą zindywidualizowanej wizytówki z możliwością zamawiania online to coś, co nie tylko podnosi sprzedaż lokalu, ale również pokazuje jego tożsamość.

Jedzenie z dostawą a strefy dostaw i koszty dowozu?

Jednym z głównych założeń Frivo jest ułatwienie i optymalizacja działania restauracji, dlatego każda funkcjonalność jest projektowana z perspektywy restauracji i ich klientów.
Podobnie jest z możliwością indywidualnego dostosowania stref i kosztów dowozu. Dzięki wirtualnemu menu Twoje jedzenie będzie dostarczane do klientów w cenach optymalnych zarówno dla restauracji, jak i klienta.

Czy Frivo umożliwia szybkie płatności?

Przystępne działanie aplikacji jest kluczowe z punktu widzenia wirtualnego menu Frivo, dlatego udostępniamy użytkownikom aplikacji wygodne metody płatności. Dzięki temu zamówienia w Twojej restauracji przebiegają szybko i niemalże odruchowo.

Co wyróżnia wirtualne menu Frivo?

Celem, jaki stawiamy przed wirtualnym menu Frivo jest nie tylko łatwe i szybkie dostarczanie jedzenia klientom, ale przede wszystkim zachęcenie ich do osobistej wizyty w lokalu. Tam Frivo może w pełni wspierać Twoją restaurację, jednocześnie zwiększając obroty samego lokalu.

Co więcej, Frivo stawia sobie za zadanie rozwój lokali gastronomicznych, dlatego przemyśleliśmy ofertę aplikacji w taki sposób, aby nie tylko zwiększała obroty restauracji, ale również była przystępna cenowo.

Jedzenie z dostawą zamawiane z Twojej strony www

Wirtualne menu Frivo to propozycja, która pozwoli klientom w pełni poznać walory Twojego lokalu. Chcemy, aby klienci mogli obcować z Twoim miejscem na różnych etapach zamawiania jedzenia. Dlatego Frivo to jeden panel do obsługi aplikacji mobilnej, jak i systemu do zamówień online dla restauracji.
To rozwiązanie w profesjonalny sposób pokaże Twoją restaurację w internecie oraz udostępni klientom łatwy i szybki system zamówień.

Dostarczamy więcej opcji dla wizyt w lokalu

Dostawa jedzenia do Twojego klienta to jedna z możliwości realizacji zamówienia. Chcąc zaprosić klientów do Twojego lokalu, możesz udostępnić im możliwość osobistego odbioru zamówienia o wybranej przez nich porze. Dzięki temu mogą oni nie tylko zasmakować w niepowtarzalnym smaku Twojej kuchni, ale również poczuć klimat Twojego lokalu.

Dlaczego klienci kupują więcej jedzenia z dostawą?

Smak to jeden ze zmysłów odpowiedzialnych za wrażenia z jedzenia. Jak jednak wpłynąć na decyzję o zamówieniu, kiedy klient nie może jeszcze posmakować Twojej potrawy? Odpowiedzią jest inny ze zmysłów, wzrok. Odpowiednio przygotowana szata graficzna wspierająca tożsamość Twojego lokalu oraz zdjęcia potraw, zachęcą do wybrania właśnie tej opcji spośród innych. Frivo pozwala pokazać nie tylko listę z pozycjami z menu, ale także oddaje klimat Twojego lokalu i wygląd potraw. Wirtualne menu, już na etapie zamówienia pokazuje klientom nie tylko suche fakty na temat potraw, udostępnia również niepowtarzalną atmosferę, jaką oferuje Twoja restauracja, bar, czy food truck.

Jak zdobyć nowych klientów dzięki Frivo?

Istnieje wiele możliwości pozyskania nowych klientów lokalu, równie wiele z nich znajdziesz w Frivo. Jednak jednym z bardzo prostych i niezwykle skutecznych metod na przyciągnięcie do lokalu nowych klientów, jest przedstawienie im oferty Twojej restauracji w znanym im języku. Turystyka jest w fazie nieustannego rozwoju, pojawia się coraz więcej turystów z zagranicy i to pomimo utrudnień związanych z podróżowaniem. Wirtualne menu posiada funkcję prezentacji menu w wielu językach, dzięki czemu ułatwisz im proces zamawiania.

Wizytówka lokalu — opowiedz swoją historię

Każdy, kto miał kiedykolwiek styczność z branżą gastronomiczną, wie, że gastronomia to nie tylko smaczne jedzenie. Ludzie przychodzą do lokali dla ich niepowtarzalnego klimatu, możliwości spędzenia czasu ze znajomymi w wyjątkowej atmosferze budowanej zarówno przez jedzenie, obsługę, jak i design.


Wirtualne menu Frivo to sposób na zachęcenie klientów do odwiedzenia lokalu, dlatego proponujemy liczne opcje personalizacji oraz możliwość zaprezentowania historii i klimatu Twojego miejsca.

Co zrobić dalej?

Dołącz już teraz!

Ta strona używa plików Cookie

Tu możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności