Rozwiązania

Obsługa stolika

Sposoby obsługi gości restauracji, baru, czy pubu są znane od lat. Czy tak dobrze opracowane rozwiązania można poprawić, albo nawet usprawnić? 

Nawet najlepiej opracowane sposoby działania można poprawić, albo chociaż wyeliminować przestrzeń do potencjalnych błędów. Człowiek bywa omylny, a chcąc rozwijać swój lokal najlepiej szukać miejsc, gdzie można poprawić wyniki. Całe szczęście dzisiaj z pomocą przychodzą nowoczesne technologie. 

Jak nowoczesna obsługa stolika wpływa na poprawę wyników?

W każdym lokalu kluczowym zadaniem jest sprawna obsługa stolików, to przynosi efekty zarówno biznesowe, jak i wizerunkowe. Dlatego właśnie wszelkie możliwe przestrzenie do poprawy tego procesu, są niezwykle istotne dla każdego właściciela i menadżera lokalu.

Aplikacja Frivo to rozwiązanie na poprawę procesu obsługi stolików i to bez konieczności ponoszenia kosztownych inwestycji, czy zwiększenia liczby personelu. Dzięki Frivo usprawnisz obsługę stolików na kilku etapach.

 • Gość lokalu samodzielnie wybiera pozycje i dokonuje zamówienia w aplikacji, dzięki temu Twój personel może skupić się na bieżącej obsłudze zamówień.
 • Aplikacja posiada funkcje up sellingu i cross sellingu, dzięki czemu podnosi wartość zamówień ze stolika, a co a tym idzie obroty lokalu.
 • Frivo nieustannie buduje lojalność Twoich klientów i sprawia, że będą częściej wracać do Twojej oferty.
 • Płatność za zamówienie odbywa się w ramach aplikacji, dzięki czemu unikasz błędów i oszczędzasz czas swojego zespołu.

Jak nowoczesna obsługa stolika wpływa na poprawę wyników?

Nowoczesne technologie są ułatwieniem nie tylko w życiu codziennym, ale również zawodowym. Wsparcie serwisu stolików w lokalu to jeden z rodzajów ułatwienia i poprawy pracy. Dzięki Frvio rozwiniesz swój lokal na wielu płaszczyznach.
 • Więcej czasu dla Twojego personelu, dzięki automatyzacji części procesu zamawiania.
 • Eliminacja błędów w zamówieniach, płatnościach i realizacji.
 • Większe obroty dzięki redukcji kolejek, na przykład w barach i pubach.
 • Wyższy wskaźnik zadowolenia gości. Z Frvio nie muszą oni czekać na obsługę, aby dokonać zamówienia.
 • Wsparcie w sprzedaży dodatkowych pozycji z menu.
 • Program lojalnościowy, który przyciągnie klientów ponownie do Twojego lokalu.
 • Dodatkowa promocja Twojego lokalu za pomocą kanałów Frivo!

Gdzie sprawdzi się obsługa stolików Frivo?

Naszym założeniem w Frivo jest umożliwienie rozwoju możliwie dużej ilości lokali, dlatego projektujemy nasze rozwiązania z myślą maksymalnie szerokim zastosowaniu. Podobnie jest w kontekście obsługi stolików.

Rozwiązanie dostosowane dla restauracji

Restauracje to idealne pole dla nowoczesnej obsługi stolików, tutaj goście najczęściej czekają na obsługę, aby złożyć zamówienie, czy domówić kolejne pozycje. Nowoczesny klient oczekuje płynnego i szybkiego działania w każdej przestrzeni. Dzięki Frivo odpowiesz na potrzeby klientów, zyskasz więcej czasu dla Twojego personelu oraz podniesiesz obroty lokalu!

Aplikacja przetestowana w barach i pubach

Od początku tworzenia aplikacji Frivo zakładaliśmy optymalizację pracy lokali, ze szczególnym uwzględnieniem barów i pubów. Na chwilę obecną posiadamy praktyczną wiedzę o zastosowaniu i stopniu wsparcia tego typu lokali. Rozładowanie kolejek bezpośrednio wpływa na zwiększenie obrotów, a wygoda oferowana gościom sprawia, że poziom ich zadowolenia jest znacznie większy. Dodatkowo, dzięki funkcjom lojalnościowym oraz up sellingu i cross sellingu zyskujesz dodatkowe szanse sprzedażowe.

Co zrobić dalej?

Dołącz już teraz!

Ta strona używa plików Cookie

Tu możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności