Blog

Blog Gastronomiczny Frivo

Zainspiruj się z Frivo. Obserwujemy rynek gastronomiczny, odkrywamy jego możliwości i dzielimy się wiedzą na blogu. Frivo to nie tylko aplikacja dla lokali, ale przede wszystkim wsparcie w rozwoju zarówno technologicznym, jak i merytorycznym.

Wszystkie wpisy
Dla restauracji
QR Menu
Case study
Dla foodtrucków
Case study
Dla restauracji

Case study: beach bar Stary Port

Beach bar Stary Port w Poznaniu to klimatyczne i często odwiedzane miejsce na mapie miasta. W sezonie jest regularnie odwiedzany przez liczną grupę stałych klientów. Regularnie przygotowywane promocje są skutecznym sposobem na ponowne przyciągnięcie klientów do odwiedzenia baru. Dobrze zorganizowany bar jest gotowy do obsługi gości, a wyszkolona i doświadczona załoga dobrze wie, jak reagować na zmieniające się nasilenie ruchu. Dlaczego Stary Port zdecydował się na Frivo?

Dla foodtrucków
Dla restauracji

Czy robot kelner zastąpi obsługę lokali?

W wielu restauracjach, barach i hotelach największym problemem jest brak rąk do pracy. Właściciele i managerowie nieustannie prowadzą procesy rekrutacyjne i wdrożeniowe. Ponoszą koszty ze znalezieniem pracownika, jego przeszkoleniem i wdrożeniem. I potem kolejny raz. I kolejny. Rotacja kelnerów jest bardzo wysoka. Oczekiwania płacowe również. Czy automatyzacja i robotyzacja jest rozwiązaniem? Czy rzeczywiście robot kelner jest w stanie zastąpić człowieka?

Dla foodtrucków
Case study

Aplikacja do obsługi zamówień w Foodtrucku

Codzienność fodtruckowa nie raz okazuje się być dość intensywna. Jednocześnie spływające zamówienia na dowóz oraz klienci przychodzący zamówić do okienka to często duża ilość informacji do zapamiętania, oraz spora ilość czynności do wykonania. A gdyby tak klient mógł zamawiać z aplikacji? Gdyby mógł mieć tam całe menu i kilkoma kliknięciami wybierać to co chce? Co więcej, gdyby mógł zapłacić w aplikacji i do tego odebrać jedzenie w momencie kiedy dostanie powiadomienie, że jest ono gotowe?

Dla restauracji
Dla foodtrucków

Jak zwiększyć sprzedaż w restauracji

Każdy, kto prowadzi biznes gastronomiczny, zadaje sobie to pytanie. Jak zwiększyć sprzedaż w restauracji? I nie ma znaczenia czy to duża, czy mała restauracja, bar typu fast food, food truck czy kawiarnia. Jedną z odpowiedzi jest zwiększenie wartości zamówienia przez pojedynczego klienta. Jak to zrobić? Poniżej podrzucamy kilka pomysłów

Ta strona używa plików Cookie

Tu możesz zapoznać się z naszą Polityką prywatności